Cheva 42 Dům

Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 1 690 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 42 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč870 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 3 545 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 13 724 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 18 959 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 6 661 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 16 075 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč151 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 182 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč97 % • 61 110 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 022 recenzíDalší informace

• Levnější než Lego
    • Krásná funkční stavebnice
    • Manuál je místy nejasný až chybný
    • Chyběl jeden díl a přebýval jiný, který nebyl nikde v návodu na sestavení

Stavebnici Cheva znám již od svého dětství. Byla jednou z mých nejoblíbenějších hraček. Je to pěkná levnější náhrada Lega, což ocení zejména rodiče dětí, které touží po Legu. Nyní zakoupená stavebnice je krásná, dílky sedí, některá okna (výplně) jsou výklopná. Domeček s motorkou a zahrádkou je moc pěkný. Dílky jsou krásně opracované, rovné hrany, sedí na sobě. Manuál na sestavení byl místy matoucí a nepřehledný (mohlo by odradit některé děti), musela jsem se podívat na obrázek na krabici, jak to má být. Ale přes drobné nedostatky, doporučuji stavebnici Cheva.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• velmi pěkná léty ověřená stavebnice

Stavebnice je dárek pro vnuka, věřím, že si ji stejně oblíbí jako jeho rodiče, když byli dětmi.

• Hezká stavebnice
    • Pro mě celkem složité

Pěkná stavebnice, spíše pro starší děti.

Typ
budovy
Druh
základní řada
Počet dílů
244 ks
Věk od
6 let

Technické údaje:Obsah balení:Stavebnice Cheva 42 Dům plast 45x30x5cm 244ks v krabiciPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• velmi pěkná léty ověřená stavebnice

• Nekvalitni zpracovani
    • Spatne srozumitelny navod

Meli jsme doma starou Chevu po mne a moje deti si ji oblibili. Tak jsem se rozhodla dokoupit dalsi stavebnici. Nova Cheva byla obrovske zklamani. Nektere dilky nedrzi, dvere byly na druhou stranu, z oken vypadavaji vyplne. Nektere dily jsou nekvalitne zpracovane, zbyvaji na nich ostre otrepene spicky. Navod je sileny, sestavit domecek mi trvalo vice jak hodinu, a to ma byt hracka pro deti od 6 let. Vysledny dum spatne drzi, pro hrani nutno prestavet. Cena za tak nekvalitni produkt je premrstena, priste radeji Lego. Mrzi me, ze cesky vyrobek je takova ostuda.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Hezká stavebnice
    • Pro mě celkem složité

Pěkná stavebnice, spíše pro starší děti.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Tradiční stavebnice
    • Možnost stavění dle vlastní fantazie, díly jsou univerzální a ne jako u Lega, kde jeden díl má pouze jednu možnost použití
  • , zakoupeno v Svet-stavebnice.cz

• česká verze lega za rozumnou cenu
    • ---

česká verze lega za rozumnou cenu, kupujeme již několik let a synovec je maximálně spokojený

• , zakoupeno v 4kids.cz

• Hezká stavebnice pro děvče, velká, dá se s ní i hrát, dcera ji zná z družiny a vybrala si ji i na hraní domů
    • chyběl jeden díl stavebnice, nahradili jsme ho párátkem :)

Určitě produkt doporučuji, levnější varianta Lega

• Nevím, jestli má někdo stejný problém jako my, ale nám v této stavebnici chybí odhadem cca 1/3 kostek...hned u začátku stavbičky jsme nenalezli potřebné dílky. V krabici bylo zabaleno 6 pytlíčků s kostkami rozdělených dle barvy. Po chvilce stavění zjišťujeme nedostatečné množství kostek, které jsou v plánku zakreslené.

My ze stavebnice postavit dům nemůžeme, neb chybí hodně dílků...nevím, ale zřejmě chyba lidského faktoru...kontroly. Myslím, že prodejce za to nemůže, krabice byla zatavená v igelitu. Bohužel po této neblahé zkušenosti pomalu, ale jistě opouštím hračky od ČESKÝCH výrobců.

Skvělé

• , zakoupeno v Svet-stavebnice.cz

• Pěkné barevné provedení, velký počet dílků stavebnice,
    • dobrá cena
    • Podporuje u dětí tvořivost a fantazii.
    • žádný nedostatek

Je to stavebnice, která je na trhu snad už pře 40 let, je zábavná, kousky stavebnice dobře na sobě drží, nevypadávají. Doporučuji všem, určitě se bude dětem líbit a vyhrají si s ní.